Jumbo

Zadanie

Mamy stado słoni. W naszym stadzie panuje pewna hierarchia, każdy słoń ma dokładnie jednego słonia, który jest jego idolem. Jedynym wyjątkiem jest Jumbo, który nie ma idola. Weźmy sobie teraz jakiegoś słonia (nazwijmy go Trąbel). Teraz, gdy weźmiemy jego idola, a potem weźmiemy idola tego idola, a potem idola tego drugiego idola itd... to każdego słonia z tego ciągu nazywamy pośrednim idolem Trąbela! Co ciekawe okazało się, że Jumbo jest pośrednim idolem każdego słonia.

Jak się można domyślić Jumbo jest swego rodzaju szefem, ponumerował więc sobie wszystkie swoje słonie liczbami od 1 do n-1, a sobie dał skromnie numer 0. Teraz Jumbo się zastanawia, kto jest czyim pośrednim idolem...

Wejście, wyjście

W pierwszym wierszu wejścia jest liczba słoni - N (1 < N <= 10^5). W następnym wierszu jest n-1 liczb. Pierwsza z nich określa idola słonia nr 1, druga idola słonia nr 2 itd... W kolejnych wierszach są pary różnych liczb A i B. Są to numery pewnych słoni, dla każdej takiej pary należy wypisać TAK lub NIE zależnie od tego czy słoń A jest pośrednim idolem słonia B. Liczba -1 kończy dane wejściowe.

Przykład

Dla danych wejściowych

5
0 1 0 1
0 3
1 2
1 3
-1

poprawnym wynikiem jest:

TAK
TAK
NIE