Ostatni skok Małysza

(Limit pamięci: 16 MB)

Stało się! Adam Małysz kończy karierę! Pozostał mu ostatni skok na rodzimej szkoczni w Zakopanem. Pod skocznią zebrały się tłumy, a Mistrz już przymierzał się do skoku, gdy okazało się, że... zabrakło śniegu! Czy brak śniegu przeraża Małysza? Oczywiście, że nie, więc skoczył.

Inni też chcą poskakać, a wsród nich jest - przerażony brakiem śniegu - Bajtokles. W związku z tym, czym prędzej, skontaktował się z boskim kurierem Hermesem, by dowiedzieć się czegoś więcej. Hermes doniósł, że problemy pogodowe wynikają z zabawy Zeusa, który wymyślił, że śnieg padał tylko nad niektórymi częściami zjazdu. Podczas dokładniejszego śledztwa (które odbyło się w ciągu kilkudziesięciu nanosekund) wyniknął plan Zeusa: podzielił on przestrzeń na której będzie lądował Bajtokles na fragmenty długości jednego metra i ponumerował je od 2 do 2*10^8 poczynając od miejsca wybicia z progu. Następnie uznał za zabawne, jeśli śnieg będzie leżał tylko na fragmentach o numerach będących liczbami złożonymi.

Bajtokles wie, że nie jest w stanie dotrzeć dalej niż N metrów, jednak chciałby wylądować na jak najdłuższym ośnieżonym obszarze, to znaczy na takim, na którym każdy kolejny metr jest ośnieżony. Co więcej, aby nie przyćmić skoku Małysza, chciałby znaleźć taki, który zaczyna się jak najwcześniej. Jesteś olimpijskim programistą, dlatego Hermes przybiegł do Ciebie z prośbą o pomoc.

Wejście

W jedynej linii wejścia znajduje się liczba całkowita N (4<=N<=2*10^8) oznaczająca, jak długi skok Bajtokles jest w stanie wykonać.
W testach wartych przynajmniej 60% punktów: N <=10^5

Wyjście

W jednym wierszu wypisz dwie liczby całkowite oznaczające numery początku i końca obszaru poszukiwanego przez Bajtoklesa.

Przykład

Wejście:
8

Wyjście:
4 4

Wejście:
9

Wyjście:
8 9

Wyjaśnienie przykładów: Pogrubione zostały liczby złożone:
2 3 4 5 6 7 8 9
Jeśli Bajtokles może skoczyć 8 metrów, oznacza to, że może wylądować na obszarach o długości jednego metra. Najwcześniejszym z nich jest obszar [4,4].
Jeśli zaś skoczyłby 9 metrów, najlepszym wyborem jest dwumetrowy obszar [8, 9].