Sklep

Jaś chce sobie kupić w sklepie trampki. Sklep ma postać prostokąta podzielonego na kwadraciki jednostkowe. Wejście do sklepu to jeden z kwadracików położonych przy brzegu prostokąta (zakładamy, że Jaś już się w tym kwadraciku znajduje). Jaś może przejść z jednego kwadraciku jednostkowego do drugiego, jeżeli tamten nie zawiera przeszkadzającego regału i styka się krawędzią z kwadracikiem, w którym się aktualnie znajduje.

Zadanie

Pomóż Jasiowi ominąć wszystkie przeszkadzające regały i dojść do regału z trampkami.

Wejście

W pierwszym wierszu wejścia znajdują się 2 liczby całkowite n i m (1 <=n,m, n*m<=1000000), oddzielone pojedynczym odstępem i oznaczające wymiary prostokątnego sklepu. Kolejnych n wierszy zawiera po m znaków, podanych bez jakichkolwiek odstępów. '.' oznacza wolne pole, 'W' wejście do sklepu (będzie przy brzegu prostokąta), 'R' oznacza przeszkadzający regał, wreszcie 'T' oznacza regał z trampkami. W opisie sklepu będzie dokladnie jedno pole 'W' i dokładnie jegno 'T'.

Wyjście

W pierwszym i jedynym wierszu wyjścia należy zapisać jedną liczbę całkowitą, równą długości najkrótszej trasy, jaką Jaś może dojść do regału z trampkami. Jest zagwarantowane, że istnieje jakaś trasa, łącząca wejście do sklepu z regałem i nieprzechodząca przez jakikolwiek przeszkadzający regał.

Przykład

Dla danych wejściowych:

4 5
.....
WRRR.
R..T.
.RR..

poprawną odpowiedzią jest:

8

Najkrótsza ścieżka ma postać: góra, prawo, prawo, prawo, prawo, dół, dół, lewo.