Turniej

Grupa młodsza

W pewnym turnieju startują gracze, którzy zdobywają punkty. Twoim zadaniem jest napisanie systemu, który pomoże przeprowadzić zawody. Twój program otrzyma informacje dotyczące tego, który zawodnik zdobył ile punktów, i po każdej takiej informacji ma wypisać nazwę gracza, który jest aktualnie na prowadzeniu. Jeśli więcej niż jeden gracz posiada maksymalną liczbę punktów, niech twój program wypisze tego z nich, którego imię jest wcześniej w kolejności leksykograficznej.

Wejście

W pierwszym wierszu wejścia znajduje się jedna liczba całkowita n, 1<=n<=1000.

Każdy z kolejnych n wierszy zawiera imię gracza składające się z maksymalnie 10 liter alfabetu angielskiego, zaczynające się od jednej dużej litery i składające się w reszcie z małych liter, oraz jedną liczbę całkowitą p_i, 1<=p_i<=1000000. Oznacza to, że gracz o podanym imieniu zdobył właśnie p_i punktów.

Wyjście

Wyjście powinno zawierać n wierszy, w i-tym imię gracza, który po i-tym zgłoszeniu punktów był na prowadzeniu.

Przykład

Wejście:

5
Adam 1
Bartek 1
Czarek 2
Adam 1
Bartek 2

Wyjście:

Adam
Adam
Czarek
Adam
Bartek

Wyjaśnienie:

Adam zdobywa jeden punkt, więc jest na prowadzeniu. Bartek wyrównuje, ale to Adam ma imię mniejsze w kolejności leksykograficznej, więc to on jest liderem. Czarek zdobywa dwa punkty i jest samotnym liderem. Adam wyrównuje i mając leksykograficznie mniejsze imię obiera prowadzenie. W końcu Bartek zdobywa dwa punkty i zostaje samotnym liderem (wygrywając turniej).